Czas realizacji zamówienia

Zamówienia są realizowane w kolejności ich składania oraz dostępności towaru na magazynie.
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych.

Czas ten obejmuje czas kompletowania i przygotowania towaru do wysyłki, nie obejmuje jednak dostarczenia produktu do Klienta. Przygotowanie produktu do wysyłki jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze.

W przypadku niektórych towarów czas realizacji zamówienia jest dłuższy. W takim wypadku informacja o czasie realizacji umieszczana jest bezpośrednio na stronie Sklepu przy konkretnym towarze. W szczególnie uzasadnionych przypadkach (braku towaru w magazynie), termin realizacji może ulec nieznacznemu wydłużeniu, nieprzekraczającemu 14 dni od dnia złożenia zamówienia, o czym Klient zostanie poinformowany.

Termin realizacji zamówienia jest liczony od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia w przypadku wyboru formy płatności za pobraniem. Dla płatności kartą kredytową oraz przelewem – powyższy termin liczony jest od momentu wpływu środków pieniężnych na konto Sprzedawcy.

Realizacja zamówienia jest możliwa do wyczerpania zapasów. W przypadku gdy zamówienie złożone przez Klienta zostało potwierdzone przez Sprzedającego, a produkt jest niedostępny, Sprzedający zaproponuje Klientowi możliwe rozwiązania, w tym również możliwość odstąpienia od umowy. Jeżeli Klient dokonał już wpłaty, Sprzedawca dokona zwrotu, w formie wskazanej przez Klienta.

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl