Formy płatności

1. Ceny towarów podawane są w złotych polskich, są cenami brutto i zawierają podatek VAT zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa podatkowego.

2. Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw dostępnym pod adresem http://lookoptyka.com/Czas-i-koszty-dostawy. Do zamówienia należy dodać koszty dostawy zgodnie z wybraną formą dostawy.

3. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelew bankowy na konto Sprzedawcy – płatność pobierana jest przez bank w chwili dokonywania przelewu. Dane do przelewu zawarte są w potwierdzeniu zamówienia wysyłanym do Klienta. Wpłata powinna nastąpić dokładnie w kwocie zgodnej z kwotą zamówienia, a ponadto zawierać dokładny numer zamówienia lub numer klienta.

Za pobraniem - płatność gotówką pobierana jest w chwili dostawy towaru.

DotPay - płatność elektroniczna za pośrednictwem http://www.dotpay.pl/.

4. Do każdego zamówienia dołączona jest faktura VAT lub paragon, która zostanie wysłana Klientowi wraz z zamówionym towarem.

5. Jeżeli Klient jako formę płatności wybrał przedpłatę i nie uiścił jej na rachunek Sprzedającego w ustalonej kwocie, w rozsądnym terminie, zamówienie i jego potwierdzenie przestaje obowiązywać - w takim przypadku konieczne jest ponowne złożenie zamówienia. Przed anulowaniem zamówienia Sprzedawca skontaktuje się z Klientem celem ustalenia terminu zapłaty bądź potwierdzenia anulowania zamówienia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl