Jak kupować?
Dzięki naszej stronie internetowej z łatwością znajdziesz okulary idealnie dopasowane do Ciebie. Okulary te są podzielone na trzy kategorie "dla niej", "dla niego" oraz "gogle" dzięki czemu bez większych trudności znajdziesz coś dla siebie lub dla kogoś np. na prezent. Wystarczy tylko kliknąć w dany model aby otrzymać pełne dane techniczne, można również zapytać o produkt poprzez wiadomość lub polecić go znajomym. Wystarczy tylko się zarejestrować i można śmiało robić zakupy.

W sklepie http://lookoptyka.com/ zamówienia realizujemy w kolejności ich składania oraz dostępności towaru na magazynie.
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Czas ten obejmuje czas kompletowania i przygotowania towaru do wysyłki, nie obejmuje jednak dostarczenia produktu do Klienta. Przygotowanie produktu do wysyłki jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze.
W przypadku niektórych towarów czas realizacji zamówienia jest dłuższy. W takim wypadku informacja o czasie realizacji umieszczana jest bezpośrednio na stronie Sklepu przy konkretnym towarze.

Możesz dokonywać płatności przelewem bankowym na konto sprzedawcy lub za pobraniem, czyli gotówką w chwili dostawy towaru.

Stan swoich zamówień możesz kontrolować pod adresem http://lookoptyka.com/panel/ lub klikając w żółty koszyk na zakupy, który znajduję się w prawym górnym rogu strony.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl